Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformlarında markanızın doğru konumlanmasını sağlıyor, ürün ve hizmetlerinizi etkili stratejilerle hedef kitlenize ulaştırıyoruz. Sizi dijital dünyada görünür kılacak içerik üretimi, yaratıcı kampanyalar ve özelleştirici fikirlerle markanızı hedefleriniz doğrultusunda birlikte güçlendirelim.

Prodüksiyon

Prodüksiyon hizmetimizle; kurumsal kimlik, ürün ve hizmetlerinizi ihtiyacınız doğrultusunda hedef kitlenize en iyi şekilde yansıtıyoruz. Ürün çekimleri, tanıtım filmleri, drone çekimleri ve diğer tüm prodüksiyon alanlarında hizmet veriyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Güncel ve yaratıcı fikirlerle; mobil cihazlara uygun, modern, şık websiteleri tasarlıyoruz. Markanızı dijital dünyada en iyi şekilde temsil edecek altyapıya sahip, markanızın kimliğine uygun websiteleri oluşturuyoruz.

Online Reklam Hizmeti

Doğru kitlelere ulaşan, markanızı üst sıralara yükselten stratejilerimizle dijital reklamlarda yüksek performans sunuyoruz. Nitelikli ve organik kitleleri, düşük maliyetle markanızla buluşturuyor yüksek verim elde ediyoruz.

Kurumsal Kimlik

Markanıza uygun kurumsal kimlik çalışmalarımızla, Kurumsal kimliğinizi güçlendirerek imajınızı her alanda öne çıkarıyoruz. Detaylı sektör analizi yaparak ve marka kimliğine uygun şekilde oluşturduğumuz kurumsal kimlik çalışmalarımızla markanızın gücünü yansıtın.

Banner Tasarım

Ürün ve hizmetlerinize uygun, markanızın bilinirliğini ve tanıtımını öne çıkaran, yaratıcı banner tasarımları oluşturuyoruz. Tasarımlarımızı dijital platformlar, baskı ve diğer tüm kullanım çeşitlerine uygun hale getiriyoruz.